• פיתוח תוכנות, אפליקציות, ומוצרי תוכנה
  זו התשוקה שלנו!
  אנחנו אוהבים את העבודה שלנו,
  מתלהבים נורא מהרעיונות החדשניים שלכם,
  וההצלחה שלכם, היא הגאווה שלנו!
  התשוקה שלנו
 • פיתוח תוכנות, אפליקציות, ומוצרי תוכנה
  זו המומחיות שלנו!
  מוצרים שפיתחנו מתבססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לעולם האינטרנט והמובייל,
  מותקנים אצל לקוחות מכובדים, כמו הבורסה לניירות ערך, שירות בתי הסוהר, איקיאה וכו',
  והניבו גיוסים משמעותיים לסטארטאפים טכנולוגיים שעומדים לשנות את העולם!
  ההתמחות שלנו

מוצרי תוכנה לעסקים + פלטפורמת ענן/מובייל

אסמבלי פיתחה "מחולל-יישומים", ממנו יצרה תוכנות מגוונות, הפועלות על בסיס תשתית טכנולוגית משותפת (טפסים מקוונים אוטומטיים מבוססי תבניות, ניהול מסמכים, התראות במייל, דוחות Excel וכו'), ומופעלות מהדפדפן, עם התאמה למובייל.

ממחולל יישומים זה, השיקה אסמבלי החל משנת 2011 סדרה של מוצרי עילית להתייעלות וחסכון בזמן לעסקים: TopContracts, תוכנה לניהול חוזים, TopKnowledge, תוכנה לניהול ידע עסקי עם פוקוס על עסקים קטנים ובינוניים, ו- TopDocuments לניהול מסמכים וארכיון. TopCommittee לניהול ועידות. TopTrainer לניהול רכישת ידע והסמכות.

TopKnowledge מוצעת כיום בגרסת ענן מלאה לרישום מיידי, עם אפשרות לבחירה מראש של "נושאים לטיפול" (כולל לידים, מטלות, פרויקטים ודיווחי שעות, מעקב אחריות ושירות, נהלים, וכו'.

עוד על TopKnowledge עוד על TopContracts עוד על TopDocuments

פיתוח תוכנה מנוהל בהודו (ליזמים ולעסקים)

היות שקשה להשיג תוכניתנים טובים בשוק המקומי, ועלותם גבוהה מאוד, אנו מציעים ליזמים טכנולוגיים (וגם לעסקים פעילים), צוותי Offshore, בהודו, תחת ניהולנו, לפיתוח תוכנות (אינטרנט/מובייל). "עלות הבעלות" של תוכניתנים אלה היא כשליש מעלות תוכניתן מקומי באותה רמה. אנו פועלים בהודו משנת 2004, וצברנו נסיון רב.

ליזמים אנו מציעים גם עוד אמצעי לחסכון ולמיקוד: מימוש מערכת ניהול (Admin) למוצר/אפליקציה שלהם על מחולל היישומים שפיתחנו, ללא קוד, במהירות ובקלות, ועם גמישות גבוהה לשינויים הצפויים בשלבי הפיתוח הראשוניים!

מענה למטרות היזמים: פיתוח אב-טיפוס מהיר להצגה למשקיעים, ביצוע בדיקת היתכנות טכנולוגית לרעיון היזמי, קיצור Time-to-market...; מענה למטרות עסקים פעילים: האצת פיתוח מוצר הדגל, הוספה מהירה של פיצ'רים / השקה מוקדמת של גרסה חדשה, הגדלת שביעות רצון לקוחות, קידום חדשנות, מיקוד הצוות המקומי בפעולות פיתוח מניבות ועוד...

פיתוח בהודו ליזמים מחולל יישומים למע' Admin... שלוחת פיתוח בהודו לעסקים

דוגמאות ממוצרים ופרויקטים

התוכנות שאנו מפתחים עובדות בדפדפנים של מחשבים והתקנים ניידים, ועל מכשירים מבוססי Android ו iOS.

טכנולוגיות ושירותים נלווים לפיתוח תוכנה

פיתוח תוכנות לדפדפן/אינטרנט הוא סטנדרט כבר שנים רבות; לפיתוח כזה יש יתרונות מהותיים - נגישות מכל מחשב או התקן נייד מקוון, אוסף עצום של כלים וטכנולוגיות לפיתוח מהיר, מניעת צורך בהתקנה ותמיכה במערכות הפעלה שונות, יכולת הרחבה באמצעות חומרה בלבד לתמיכה במליוני משתמשים, וכו'.

פיתוח לאינטרנט אינו פשוט ומחייב ידע מעמיק ונסיון. צריך לתכנן פיתוח כזה מראש לפי עומסים צפויים, יש לבחון אותו על דפדפנים מסוגים שונים, צריך לתכנן Responsivness כדי שהאפליקציה תיראה מצויין במסכים מכל הגדלים ובכל הרזולוציות, כולל Portrait/Landscape וכו'..

פיתוח לאינטרנט זו המומחיות הראשית שלנו, ואנחנו עוסקים בכך שנים רבות, בכל ההיבטים. כל המוצרים שלנו מופעלים מהדפדפן, וכך גם רוב הפרויקטים שאנחנו מפתחים ליזמים.

כמעט ואין פיתוח היום שאינו כולל ממשק לטלפון הנייד. למעשה, חלק לא קטן מהפרויקטים שלקוחותינו מפתחים מיועדים בראש וראשונה להתקנים ניידים. הסיבה לכך פשוטה - רוב התכנים והאפליקציות שבשימוש נרחב, מופעלים כיום מטלפונים חכמים - יותר מאשר מדפדפנים על מחשבים נייחים.

יש מספר טכנולוגיות לפיתוח במובייל, כל אחת עם היתרונות והחסרונות שלה. אנחנו מציעים את כולן, ונסייע לכם לבחור את המתאימה ביותר - טכנולוגיות כמו Cordova או Xamarin המיועדות לפיתוח Multiplatform או prototyping מהיר, לעומת פיתוח Native שיודע לנצל את כל התכונות של המכשירים החכמים, אך מחייב "מכפלה" של מאמץ הפיתוח לפי ההתקנים בהם רוצים לתמוך...

כמו כן, אין כמעט פיתוח מובייל ללא פיתוח Back-end של אפליקציית אינטרנט - ובחיבור הזה יש לנו נסיון רב.

כשמתכננים להשיק אפליקציית Mobile או אינטרנט חדשה, חייבים להיערך להצלחה (אחרת, בשביל מה לפתח אותה...). היערכות כזו כוונתה שבמידה ויהיה שטף של לקוחות/משתמשים שמנסים להתחבר אליה, היא לא תקרוס.

פיתוח Scalable מכוון למטרה זו - הוא נבנה על בסיס "שכבות" נפרדות, שכל אחת מהן ניתנת ל"החלפה מהירה" במידה שהיא אינה עומדת בעומסים גבוהים. כמו כן, הפיתוח מכוון לתשתיות המאפשרות הרחבה מהירה, כמו Azure של Microsoft - כך שניתן "להרים" כמה שרתים שרק רוצים באופן כמעט מיידי.

אפליקציות מודרניות, לאינטרנט ולמובייל, מתעדכנות בדרך כלל בזמן אמת, למטרות רבות - קיום שיחה בין משתמשים שונים (צ'אט), עדכון סטטוס של אלמנטים ויזואליים בהתאם לפעולה שבוצעה עליהם בשרת, רענון גרפים ומחוונים בעת שהמידע מתעדכן בשרת, וכו'.

יש עשרות טכנולוגיות לעדכוני זמן-אמת באפליקציות אינטרנט/מובייל, מביניהן בחרנו לעשות שימוש ב SignalR של ASP.Net, וב Plugins שלה ביישומים למובילי שמבוססים על Cordova או טכנולוגיות Cross-Platform אחרות.

בעולם המוצרים, גם לתחום העסקי, אך בעיקר לתחום הפרטי, עיצוב גרפי ועיצוב חווית משתמש הם פעמים רבות המפתח להצלחה.

עם הנסיון שצברנו, נוכל להוביל אתכם בתהליך הנכון למימוש העיצוב שלכם, החל מבחירת תבנית מתאימה שתשמש כבסיס, ותחסוך מאות שעות עבודה, עבור בביצוע התאמות לתבנית זו ושילובה בפיתוח, כולל תכנון חווית המשתמש הנכונה, , וכלה ביציאה לפרויקט גרפי להוספת שכבת עיצוב ייחודית למוצר שלכם (דרך מעצבי הבית איתם אנו עובדים, או מול מעצבים אחרים בעולם באמצעים המקובלים כיום כמו מכרזי עיצוב מקוונים).

אחד ההבדלים העיקריים בין מוצר-תוכנה לאתר אינטרנט, הוא ברמת מורכבות גבוהה של התהליכים שמתרחשים בתוך המוצר. תהליכים כאלה נדרש לתכנן וליישם במסגרת הפיתוח.

עם הנסיון שצברנו, נוכל לעזור לכם לבנות, בראש ובראשונה, את רשימת הנושאים עליהם תצטרכו לתת את הדעת במהלך תכנון התהליכים. חלק מהנושאים יהיו כאלה שכבר התמודדנו איתם פעמים רבות בעבר, כמו למשל ה"מצבים" של כל אחת מן ה"ישויות" שהמוצר שלכם מנהל, והדרך בה המצבים האלה משתנים בתגובה לפעולות של המשתמשים, או ל"שירותים" (Services) הפועלים ברקע. חלק אחר יהיה קשור לאלגוריתמים ומנועי חוקים שתידרשו ליישם במהלך הפיתוח.

בסופו של דבר, התוכנה שאתם מפתחים צריכה לפעול על תשתיות מסויימות - שרתים, מסדי נתונים, Storage, Cache, וכו'.

עם הנסיון שצברנו, נוכל לעזור לכם לבחור את התשתיות המתאימות, לתכנן את הרחבתן במקרה של הצלחה, להקים אותן ולנהל אותן. באפליקציות מודרניות, מדובר במטלה לא טריוויאלית, שבמקרים רבים מנוהלת בעצמה על ידי צוות שלם של מומחים.

לקוחות מספרים

בין לקוחותינו

המוצרים שלנו פועלים במשרדים ממשלתיים, מועצות מקומיות, חברות הייטק, מפעלים יצרניים, אגודות וחברות אחזקה, וכו'.

אנחנו מספקים שירותי פיתוח (מנוהלים או עצמאיים) בהודו ליזמים ישראליים ולחברות מבוססות.