אודות החברה

אסמבלי היא בית תוכנה העוסק בשני תחומים עיקריים: פיתוח מתמשך של מוצרי התוכנה שהחברה יזמה את פיתוחם הראשוני; מוצרים אלה חולקים תשתית משותפת, והם מיועדים לחיזוק פעילותם העסקית של לקוחות החברה דרך התייעלות ומיקוד עסקי, ו מתן שירותי פיתוח תוכנה מנוהלים בהודו , עבור יזמים ישראלים (המעוניינים להגשים חלום אך אין להם הידע או התקציב הנדרש), ועבור עסקים מבוססים (המעוניינים להרחיב את צוותי הפיתוח שלהם, אך לא יכולים לממש זאת בארץ).

בין לקוחותיה העסקיים של החברה, נמנים שירות בתי הסוהר, איקיאה, רשת מלונות פתאל, וחברות ומוסדות במגוון תחומים אחרים, החל מהיי-טק ועד מפעלים יצרניים.
החברה גם עובדת צמוד עם קבוצות ויחידים העוסקים ביזמות טכנולוגית, ומעמידה לרשותם מגוון שירותים קשורים, שהראשי שבהם הוא ניהול פיתוח תוכנה בהודו, דרך חברה-בת של אסמבלי, בה שותף מנהל פיתוח הודי.

מה מייחד אותנו?

נסיון מקצועי של קרוב ל-30 שנה

מייסד החברה ומנהלה הראשי, עוסק בניהול פיתוח תוכנה מאז שנת 1990, בניהול מיזמים טכנולוגיים מגוונים (לא רק בתחום התוכנה) מאז שנת 2000, ומנהל תהליכי פיתוח תוכנה בהודו מאז שנת 2004.

הנסיון שנצבר הוא משני תחומים עיקריים: בתחום הטכנולוגי, צברה החברה ידע הקשור בתהליכי פיתוח במחזור חיים שלם של מוצרי תוכנה מורכבים, בטכנולוגיות מתקדמות, ומוצרים אלה משרתים כיום חברות ויחידים רבים. בתחום היזמי, עסקה החברה בייזום הקמה ופיתוח של חברות מוצר טכנולוגיות, החל מהתכנון הראשוני, עבור בגיוסי הון ממשקיעים פרטיים וממשלתיים, וכלה בהשקת מוצרים ותמיכה בהם.

חזון משותף עם יזמים ישראלים

בתור כאלה שפילסו את דרכם העסקית באמצעות שרשרת של יזמויות טכנולוגיות, אנחנו מאמינים באמת ובתמים בכוחם של יזמים ישראלים ובפוטנציאל העצום שהם מביאים, ושמנו לעצמנו למטרה למצוא את כל הדרכים האפשריות לעזור להם להצליח.

העבודה המשותפת עם יזמים מאפשרת להם להקטין למינימום את הסיכונים שבתהליך היזמי, להפחית למינימום פרקטי את ההשקעה הכספית שהם צריכים לבצע בשלב הראשוני (ולמקסם את תוצריה), להשיג מצויינות טכנולוגית כבר בשלב מוקדם, ועוד.

אסמבלי היא הרבה מעבר ל"בית תוכנה בקבלנות" של היזמים, ומהווה עבורם שותף עסקי ומוביל טכנולוגי על מנת למקסם את סיכויי הצלחתם.

חזון משותף עם עסקים קטנים

בתור עסק ישראלי קטן, למדנו גם שהדרך הטובה ביותר לגדול ולהצליח בסביבה תחרותית ומסוגרת, שמשאביה יקרים יחסית, היא באמצעות התייעלות ומיקוד בעיקר.

עם חזון זה, אנו מסייעים כיום לעסקים קטנים בישראל לעבוד בצורה יעילה ומסודרת, וליצור בכך ייתרון תחרותי, באמצעות מחולל-יישומים מהפכני בענן (בשם TopKnowledge). , המשמש כפלטפורמת ניהול אחידה למידע עסקי קריטי, וכולל מחולל טפסים אלקטרוניים מתבניות נושאיות, מע' מובנית לניהול מסמכים, ניהול התראות במייל (כולל דיווח ביצוע), מנועי חיפוש לאיתור מהיר של פריטים וכו'... המערכת פועלת בענן, ונגישה מכל מקום ובכל זמן, כולל התאמה לטלפונים ניידים.